SGK Teşvikleri

sgk teşvikleri ankara

SGK Teşvikleri

Şirketimiz SGK İstihdam teşvikleri konusunda gelir getirici çözümler üretmektedir. Yürürlükte bulunan bu teşviklerden işverenlerin tek tek haberdar olması ve hangi şartlarda teşviklerden yararlanılabileceğini ayrıntılı bilmesi beklenmektedir. Ancak iş yerinin stratejik yönetimini üstlenen işverenin ayrıca bu teşvikleri takip edebilmesi mümkün değildir.

İşyerinin kurumsallaşması ve uzman kişilerden hizmet alınarak bütün bu teşviklerden faydalanılması ayrıca hata yapılmadan ve idari para cezası ödemeden çok uygun ücretlerle bu hizmetlerden faydalanılması hem işyerinize değer katacak hem de karlılığınızı arttıracaktır.

Bize ulaşarak ücretsiz teşvik analizinizi birkaç saat içinde ücretsiz yaptırabilirsiniz. İster geçmişte faydalanmadığınız teşvikleri, isterseniz de cari teşviklerden ne ölçüde faydalanabileceğinizi bu sayede öğrenebilirsiniz.

Türk Sosyal Güvenlik mevzuatı uyarınca yürürlükte olan birçok prim teşvik uygulamaları bulunmaktadır. Bu teşvik uygulamalarının bazıları aşağıda sıralanmıştır.


5510 sayılı kanun uyarınca uygulanan prim teşvikleri,
4857 sayılı kanun prim teşvikleri,
4447 sayılı kanun teşvikleri,
6111 sayılı kanun teşviki,
7319 Kredi Faiz veya Kâr payı desteği,
2828 Sosyal Hizmetlerden Faydalanan Çocukların İstihdamı,
3294 Sosyal Yardım Alanların İstihdamı,
Asgari ücret teşviki,
AR-GE teşviki,
Kültür yatırımları teşviki,
İŞKUR iş başı eğitim teşviki,
Yatırım Teşvikleri,
Bölgesel Teşvikler.

sgk danışmanlığı ankara

sgk teşvikleri ankara

bordrolama ankara

sosyal güvenlik danışmanlığı ankara
yatırım teşvik belgesi ankara
iş kanunu danışmanlığı ankara