Hakkımızda

Hakkımızda

İş ve Sosyal Güvenlik mevzuatı konusunda Ankara’nın önde gelen Firmalarından birisi olan şirketimiz, Teknolojik alt yapısı, kamu ve özel sektör tecrübesine sahip ekibiyle 2017 Yılında kurumsal bir sisteme geçmiştir. Şirketleşme öncesinde de Bireysel çalışma ile faaliyette olan ekibinin ortak ve çalışanları daha önce sunmuş oldukları hizmetler bakımından oldukça eski tecrübelere sahiptir. Midas, Büyüyen ve şirketleşen ekibi ile verdiği hizmetleri, iş sahiplerine ve firmalara sunmaya devam etmektedir.

Amacımız SGK İstihdam teşviklerinin yanında, iş ve sosyal güvenlik mevzuatı ve Vergisel konularda bilgi paylaşımı yapmak, Diğer tüm teşviklerin kullanılabilirliğini artırıp, Ekonomik ve Finansal hayatta, şirketlere katkı sunmaktır.

İş ve Sosyal Güvenlik Danışmanlığı, SGK Teşvikleri yönetimi, Bordrolama, Vergi Danışmanlık Hizmetleri, Denetim hizmetleri, Uluslararası Vergilendirme danışmanlığı Hizmetleri, Teşvik, Ar-Ge ve Vergi İhtilaflarına İlişkin Danışmanlık Hizmetleri yapmakta, Önemli gelişmeleri güncel olarak müşterilerimizle paylaşmaktayız.

Şirketimiz yılların verdiği birikimden aldığı güçle kurum ve kuruluşların çıkarmış oldukları kanun ve yayınları kısa ve özetlenmiş bilgi halinde ve tavsiyeler ile birlikte yerli ve yabancı müşterilerine Türkçenin yanında ingilizce, Arapça ve rusça olarak sunmaktadır.

Müşterilerimize doğru ve en güvenilir bilgileri açık ve net şekilde Türkçe,İngilizce, Rusça ve Arapça dillerinde vermekteyiz.

sgk danışmanlığı ankara

sgk teşvikleri ankara

bordrolama ankara

sosyal güvenlik danışmanlığı ankara
yatırım teşvik belgesi ankara
iş kanunu danışmanlığı ankara